Pikuniki Ülevaade

Ma nägin esimesena Pikuniku EGXis. Näitusepõrandal ei saa tõesti nüansse hinnata, nii et ma olen aus, see oli helge, ümmargune tähemärk, mis tõmbas mind üle. Ma jäin, sest ma võin asju oma iseloomu väikeste punaste jalgadega lüüa. Mul ei olnud piisavalt aega, et seda palju rohkem saada, nii et kui see oli ülevaatesse jõudnud, oli see nii meeldiv hetk mõista, et see ei ole tegelikult Wattami stiilis interaktiivne mänguasi, vaid väike dystopia lugu, kes kannab Mr Men ja Little Missi jutuvestmise esteetika.

Pärast avatavat filmi, kus roosa pilv pakub teile tasuta raha, äratada väike punane käpp jalaga, koobastes mäe vaatega linnale. Kasulik ekspositsiooni kummitus kutsub teid värske õhu poole, et saaksite 2D maailma uurida. Hüppamine, rullimine, käimine ja löömine on teie peamised suhtlemisvormid. Kõigepealt mängite nendega koos, võib-olla naudite seda, et saate natuke kiiremini minna, kui tõmmate jalad sisse ja rullite või kopsakate, üritades midagi keskkonnas lüüa.

Kohalikud külaelanikud uskusid, et oled hirmutav metsaline, ja ei ole päris kindel, kuidas tegeleda asjaoluga, et sa oled tegelikult väiksem kui need, kes ei ohusta kaugemale, kui pakkuda raskekujulisi väikelapse-lööke ja tõukab, ega vaata midagi oma kohalikku metsalise loo kirjeldused. Nad asuvad teie vangistuses, kuni olete nõus küla sillaga, mis ühendab küla külakultuuridega (mida sa ründasid selle vastu), nii et külaelanikud saavad oma maisi kalduda ja saada roosase pilvega sularaha eest.

Sellest tulenevalt areneb lõbusalt lummav ja jumalikult illustreeritud vägivaldne vastupanu sügava riigi sotsiaalse puhastamise vandenõu vastu. Sellest eeldusest hoolimata ei toonita toon kunagi ebakindlale didaktikale. Selle asemel jääb see Austin Powersist pärit Dr Evil’i krundi „rohkem rahulikuks ja PG-versiooniks“. Seda tooni toetades on ülejäänud tähemärki sellel, et see on 2010-ndate vähesus, mis hoiab neid muutumatuna.

Näiteks, pärast paari munade löömist, mida ma leidsin pesas ja vaadates tibusid, olid nad klappiga, ema lind. Ta nõudis teada, kas ma lőksin munad ja otsustasin eitada kõiki teadmisi. Ma olin ikka veel pesas ja ta vastas: „Mida sa mõtled, et see ei olnud sinuga? Jalad on ikka veel koorel! ”Täiendavad tibud ümardatakse, et üks neist osutus huumaks teismeliseks („ miks ma ei saa oma elu juba elada ”) ja teine ​​oli enesekindel aidata rääkida (“see on tõsi, et me pole viimasel ajal väga palju seotud”).

Põhiline platvorm on lõuend, mille vastu need väikesed suhtlused mängivad. Kõigepealt hüppas see riffist servani ja lükates või lööb esemeid. Hiljem saate alustada oma mütside vahetamist või kasutada erinevaid objekte uute interaktsioonide käivitamiseks. Näiteks, üks müts muudab teid liikuvaks sprinklersüsteemiks. Kui sihite konkreetseid taimi, siis nad lillavad ja pakuvad ajutist platvormi, mis võimaldab juurdepääsu uuele tasemele.

Leave a comment